Firma Spręż-Mot

Firma Spręż-Mot

 

Firma "Spręż-Mot" istnieje od 1970 roku.
W naszej ponad 50-letniej działalności udało się nam wypracować prestiż oraz zaufanie naszych klientów w produkcji sprężyn.

 

 

 

Proponujemy krótkie terminy wykonania sprężyn oraz konkurencyjne ceny. Sprężyny wykonujemy na nowoczesnych automatach CNC według rysunków i dostarczonych wzorów, przy zachowaniu procedur jakości PN-EN ISO 9001:2015.

 

 

 

Realizujemy zamówienia w seriach, jak i zamówienia jednostkowe, nietypowe. Na życzenie klienta wystawiamy atesty na wyprodukowane sprężyny oraz użyte materiały. Wykonujemy również badania charakterystyki siłowej sprężyn.

 

 

W przypadku awarii maszyn czy urządzeń sprężyny wykonujemy w krótkim terminie – nawet do 24 godzin, co znacznie ograniczy Państwa koszty związane z przestojem.

W związku z zakupem nowej linii technologicznej CNC do produkcji sprężyn dofinansowanej ze środków Unii Europejskiej jesteśmy w stanie wyprodukować bardzo szeroki asortyment sprężyn i elementów sprężystych.

 

 

 

Atestowane materiały

 

Wszystkie sprężyny są wykonane zgodnie z charakterystyką siłową atestowanych materiałów. Na życzenie zabezpieczamy sprężyny powłokami antykorozyjnymi przez cynkowanie z pasywacją, niklowanie chemiczne, oksydowanie stali.

 

 

Produkujemy sprężyny z drutów gołych i nierdzewnych o średnicy od 0,2 mm do 25 mm:

  • naciskowe, naciągowe, stożkowe, skrętne i inne;
  • talerzowe;
  • do bram garażowych;
  • elementy sprężyste;
  • sprężyny dla rolnictwa.